
Steelies Ultimate Houtdraadbout DIN571 M8x60 Verzinkt - Doos à 100 stuks
Productinformatie
Omschrijving
De Steelies Ultimate Houtdraadbout DIN571 M8x60 Verzinkt zijn ideaal voor het stevig bevestigen van houten balken, constructieregels, schuttingpalen en andere zware houtverbindingen. Dankzij de grove schroefdraad bieden deze bouten uitstekende grip en een sterke verbinding. Ze zijn vervaardigd uit verzinkt staal. De zeskantkop maakt het eenvoudig om de bouten vast te draaien met een SW-13 sleutel. De bouten worden geleverd in een doos van 100 stuks en zijn daarnaast ook verkrijgbaar in de maat M8x80 en M8x100.
Kenmerken Steelies Ultimate Houtdraadbout DIN571 M8x60 Verzinkt - Doos à 100 stuks
- Gebruik sleutelmaat SW-13 voor het aandraaien van deze houtdraadbouten.
- De houtdraadbout wordt geleverd in verpakkingen van 100 stuks.
- De houtdraadbout heeft een zeskantkop.
- De houtdraadbouten zijn verzinkt.
Specificaties
| Merk | Steelies Ultimate |
|---|---|
| Afmeting | 8,0 x 60 mm |
| Schroefdikte | 8 mm |
| Schroeflengte | 60 mm |
| Draadlengte | 36 mm |
| Schroefkop | Zeskantkop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Kwaliteit | Verzinkt (4,8) |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Sleutelwijdte 13 mm |
| Verpakkingsinhoud | 100 stuks |
| Artikelnummer | 83210800601 |
| EAN artikelnummer | 8712817622123 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
