Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Soft Comfort Punto 12x50x8 cm is een betonklinker van Excluton. Met deze klinker creëer je een uniek visgraatpatroon, waardoor je tuin een dynamische uitstraling krijgt. Daarnaast is deze steen zowel geborsteld als geïmpregneerd. Dit zorgt ervoor dat de stenen vuil- en vochtwerend zijn waardoor het weinig onderhoud nodig heeft. Deze klinker kan worden gebruikt voor het tuinpad, terras of oprit.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Soft Comfort Punto 12x50x8 cm |
| Afmeting | 12x50x8 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Gewicht | 184 kg / m² |
| Aantal per m² | 16,67 |
| Besteleenheid | per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geborsteld en geïmpregneerd |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kenmerken | Vorstbestendig, mos & algen werend, kalkuitbloei remmend en onderhoudsvriendelijk. |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
