Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Smartton XXS Groot Wildverband 4 cm zijn betonnen terrastegels in diverse afmetingen, die in een speels verband kunnen worden gelegd. Deze sierbestrating van Redsun geeft je tuin, terras of tuinpad een unieke uitstraling. De kleur van deze wildverband tegels is versterkt doordat ze met roterende borstels bewerkt zijn. Dit zorgt er ook voor dat het oppervlak fluweelzacht is en dus zeer aangenaam is voor blote voeten. De tegels zijn geïmpregneerd, hierdoor zijn ze onderhoudsvriendelijker en beter beschermd tegen mos en alg. Daarnaast zijn de tegels waterafstotend gemaakt doordat ze gehydrofobeert zijn.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Smartton XXS Groot Wildverband 4 cm |
| Afmeting | 30x30 cm | 30x60 cm | 60x60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Gewicht | 86 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.72 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd, gehydrofobeert en geborsteld |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorstbestendig, mos- en algenwerend, vuilwerend, niet aftrillen |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
