
Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 30 - Mat Zwart (538)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 30 - Mat Zwart (538) is ontwikkeld voor toepassing op SlimSeries binnendeuren, welke zich kenmerken door de smalle stijlen. Niet alleen is het Skantrae hang- en sluitwerk het enige beslag dat past, het komt ook het meest tegemoet aan de minimalistische uitstraling van de Skantrae SlimSeries deuren.
Kenmerken Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 30 - Mat Zwart (538)
- Deurgreep Tupelo 30 Mat Zwart 2 stuks;
- Inclusief frezing van ondergeleiding schuifsysteem.
- Lengte schuifdeursysteem: 2 meter
- Lengte deurgreep: 300 mm
- Breedte deurgerep: 60 mm
- Hoogte deurgreep: 45 mm
Skantrae schuifdeur
Het plaatsen van een schuifdeur kan voor meerdere situaties wenselijk zijn. Heb je bijvoorbeeld een kamer-ensuite indeling in jouw woning of wil je deze creëren, dan is het plaatsen van één of meerdere schuifdeuren middels een Alfa schuifsysteem dé uitkomst. Het systeem kan namelijk op een mooie manier weggewerkt worden, waardoor het geen afbreuk doet aan de uitstraling van uw woonkamer.
Levertijd Skantrae Tupelo 30 Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket
Indien je dit Hang- en Sluitwerkpakket meebestelt met de SlimSeries deuren is dat inclusief frezing van ondergeleiding schuifsysteem door Skantrae. Let op, hiermee wordt de levertijd van jouw deur verlengd met 1 week. Hierdoor koop je ook een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van herroepingsrecht of retourname.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Tupelo 30 (Alfa) |
| Kleur | Mat Zwart |
| Lengte | Schuifdeursysteem: 2 meter | Deurgreep: 300 mm |
| Breedte | Deurgreep: 60 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 45 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 280 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Geschikt voor iedere schuifdeur |
| Toepassing | Schuifdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229644312 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae: Gratis verzending vanaf € 1.000,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
