
Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 160 - Zwart (574)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 160 - Zwart (574) is een pakket met schuifdeurbeslag dat speciaal is ontwikkeld voor de smalle stijlen van de SlimSeries binnendeuren. Het design van deugreep Tupelo 160 welke inbegrepen is in dit pakket, past daarom perfect bij deze deuren. Het minimalistische design sluit perfect aan op de smalle stijlen van de SlimSeries.
Het Hang- en Sluitwerkpakket 574 bestaat uit de volgende onderdelen:
- Twee Tupelo 160 zwart deurgrepen
- Schuifsysteem Foxtrot zwart 2 meter
- Alle bijbehorende boringen en frezingen
Kenmerken Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Tupelo 160 - Zwart (574)
- Bijbehorende frezingen en boringen.
- Lengte schuifdeursysteem: 2 meter
- Lengte deurgreep: 1600 mm
- Breedte deurgreep: 60 mm
- Hoogte deurgreep: 45 mm
Eén set is geschikt voor een enkele schuifdeur. Kies je voor dubbele schuifdeuren, dan dien je er twee te bestellen.
Retourname
Koop je een hang- en sluitwerkpakket in combinatie met een SlimSeries deur, dan wordt de levertijd met 1 week verlengd vanwege de bijbehorende frezingen en boringen. Hiermee koop je een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van retourname of herroepingsrecht.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Tupelo 160 (Foxtrot) |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Schuifdeursysteem: 2 meter | Deurgreep: 1600 mm |
| Breedte | Deurgreep: 60 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 45 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 1580 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kenmerken | Geschikt voor iedere schuifdeur |
| Toepassing | Schuifdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229742421 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae: Gratis verzending vanaf € 1.000,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
