
Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - Zwart (562)
Productinformatie
Omschrijving
Met het Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - Zwart (562) maak je het design van jouw SlimSeries binnendeur compleet. Deurgreep Ripley heeft een smal ontwerp, zodat deze op de smalle stijlen past van deze deur. De deurgreep in dit pakket is 320 mm hoog en de afstand tussen de schroefgaten is 300 mm.
Het Hang- en Sluitwerkpakket 562 bestaat uit de volgende onderdelen:
- Twee Quadrate 28 zwart deurgrepen
- Schuifsysteem Alfa 2 meter (exclusief Alfa klikkap, optioneel bij wandmontage)
- Alle bijbehorende boringen en frezingen
Kenmerken Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Ripley - Zwart (562)
- Bijbehorende boringen en frezingen.
- Lengte schuifdeursysteem: 2 meter
- Lengte deurgreep: 320 mm
- Breedte deurgreep: 20 mm
- Hoogte deurgreep: 38 mm
Wil je graag dubbele schuifdeuren? Dan dien je twee keer dit pakket te bestellen.
Retourname
Koop je een hang- en sluitwerkpakket in combinatie met een SlimSeries binnendeur, dan worden de bijbehorende boringen en frezingen alvast gedaan. Hiermee koop je een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van retourname en herroepingsrecht.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Ripley (Alfa) |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Schuifdeursysteem: 2 meter | Deurgreep: 320 mm |
| Breedte | Deurgreep: 20 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 38 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 300 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Geschikt voor iedere schuifdeur |
| Toepassing | Schuifdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229742384 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae: Gratis verzending vanaf € 1.000,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
