
Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Biloxi - Mat Zwart (516)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Biloxi - Mat Zwart (516) is speciaal ontwikkeld zodat deze past op de zeer smalle stijlen van de Skantrae Slimseries. Er zitten 2 mat zwarte deurgrepen in het pakket die 320 mm lang zijn, een schuifsysteem van 2 meter en is inclusief frezing van het ondergeleiding schuifsysteem. De afstand tussen de twee schroefgaten van de deurgreep is 300 mm.
Het Hang- en Sluitwerkpakket 516 bestaat uit de volgende onderdelen:
- Twee Biloxi mat zwart deurgrepen
- Schuifsysteem Foxtrot 2 meter
- Frezing ondergeleiding schuifsysteem
Kenmerken Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Biloxi - Mat Zwart (516)
- Lengte schuifdeursysteem: 2 meter
- Lengte deurgreep: 320 mm
- Breedte deurgreep: 80 mm
- Hoogte deurgreep: 50 mm
Besteladvies bij dubbele schuifdeuren:
- Bestel 2x dit hang- en sluitwerkpakket.
- Bestel 2x de gewenste SlimSeries deur.
- Optioneel kiest u voor een aanslaglat dubbele schuifdeur.
Levertijd Skantrae Schuifdeur Hang- en Sluitwerkpakket Biloxi - Mat Zwart (516)
Indien je dit Hang- en Sluitwerkpakket meebestelt met de SlimSeries deuren is dat inclusief frezing van ondergeleiding schuifsysteem door Skantrae. Let op, hiermee wordt de levertijd van jouw deur verlengd met 1 week.
Herroepingsrecht
Indien je dit Hang- en Sluitwerkpakket meebestelt met uw SlimSeries deuren is dat inclusief frezing van ondergeleiding schuifsysteem door Skantrae. Let op, hiermee koop je een maatwerkproduct en deze zijn uitgesloten van herroepingsrecht of retourname.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Biloxi (Foxtrot) |
| Kleur | Mat Zwart |
| Lengte | Schuifdeursysteem: 2 meter | Deurgreep: 320 mm |
| Breedte | Deurgreep: 80 mm |
| Hoogte | Deurgreep: 50 mm |
| H.o.h. deurgreep (hart op hart) | 300 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kenmerken | Geschikt voor iedere schuifdeur |
| Toepassing | Schuifdeurbeslag |
| EAN artikelnummer | 8717229617699 |
- Skantrae: Gratis verzending vanaf € 1.000,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
