
Skantrae Paumellescharnier 76x76 mm Wit
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Paumellescharnier 76x76 mm Wit is speciaal ontworpen voor de Slimseries binnendeuren. Het is gemaakt van roestvrij staal in de kleur wit. Dit scharnier heeft mooie afgeronde hoeken die zorgen voor een nette afwerking. Een paumelle is een soort scharnier dat uit twee losse stukken bestaat. Het ene stuk heeft een pin en het andere stuk heeft een holle buis waar de pin precies in past. Daardoor vormt het samen een soepel scharnier en kun je je deur gemakkelijk zelf afhangen, zonder gedoe. Je kunt dit scharnier bestellen voor zowel links- als rechtsdraaiende deuren.
Let op: dit paumellescharnier is alleen geschikt voor stompe deuren.
Kenmerken van het Skantrae Paumellescharnier 76x76 mm Wit
- Geschikt voor een links- en rechtsdraaiende deur.
- Alleen geschikt voor SlimSeries binnendeuren.
- Beschikbaar in de kleur wit.
- Gemaakt van RVS.
- 2 jaar garantie.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Modelnaam | Paumellescharnier 76x76 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | RVS |
| Afwerking | Afgerond |
| Hoogte | 76 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Deurbeslag | Levering zonder deurbeslag |
| Garantie | 2 jaar |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Goed voorbereid aan de slag
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

