
Schönox HA PRO 7kg
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Niet-waterdoorlatend
- Kleurverandering tijdens drogen
Omschrijving
De Schönox HA PRO 7kg is een elastische en gebruiksklare afdichtpasta. Deze afdichtpasta is geschikt voor waterdichte contactafdichting in vochtige en natte ruimtes onder keramische bekledingen zoals badkamers. Ook is de Schönox HA PRO rol- en spatelbaar.
Kenmerken Schönox HA PRO 7kg
- Geschikt voor vochtige- en natte ruimtes onder keramische bekledingen.
- Scheurt- en bladdert niet af door flexibiliteit.
- Te gebruiken op verschillende ondergronden.
Specificaties
| Merk | Schönox |
|---|---|
| Type | Schönox HA PRO |
| Gewicht | 7 kg |
| Kenmerken | Geschikt op verschillende ondergronden |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Verwerkingstemperatuur | Niet onder + 5 °C |
| Uithardingstijd | Tussen 1e en 2e laag, ca. 30-60 minuten bij 20 °C |
| Toepassing | Voor normaal belaste en hoog belaste natte ruimtes |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 7612895645230 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

