
Schönox Kim- en Hoekafdichtingsset
Productinformatie
Omschrijving
Schönox Kim- en Hoekafdichtingsset is een set bestaande uit kimband, HA afdichtingspasta, een kwast en een afbreekmes. Met behulp van de producten in deze set werk je hoeken en naden in uw badkamer eenvoudig waterdicht af, zoals de horizontale en verticale wand- en vloeraansluiting. Door voorafgaande aan het betegelen van uw badkamer Schönox kimband en afdichtingspasta aan te brengen, verminder je de kans op lekkage. Schönox Kimband en HA afdichtingspasta is te gebruiken voor toepassing op diverse ondergronden.
Kenmerken van Schönox Kimband
Schönox Kimband is een combinatie van pasta en een vezelachtige tape. Naast dat kimband geschikt is voor het afwerken van hoeken en naden, leent het zich ook uitstekend voor het overbruggen van scheuren en andere oneffenheden. Schönox Kimband is wit van kleur en wordt geleverd op een rol van 12 meter lang en 15 cm breed. Schönox Kimband is gemakkelijk bij te snijden tot iedere gewenste lengte.
Technische gegevens Schönox HA afdichtingspasta
- Na ongeveer 5 uur te bekleden
- Verbruik circa 1,35 kg/m²
- 1 jaar houdbaar
- Giscode D1 - oplosmiddelvrije dispersielijmen/-voorstrijkmiddelen
- Emicode EC1: zeer emissie-arm
Specificaties
| Merk | Schönox |
|---|---|
| Type | Kim- en Hoekafdichtingsset |
| Afmeting | Afmeting Schönox Kimband: 15 cm x 12 m¹ |
| Inhoud | 12 m¹ Schönox Kimband, 4,0 kg Schönox HA, 1 kwast en 1 afbreekmes |
| Verbruik | 1.35 kg/m² |
| Kenmerken | 1 jaar houdbaar |
| Toepassing | Waterdicht afdichten van hoeken, naden en scheuren in vochtige ruimtes |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 4016447021399 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg




