Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rijswaard Vormbak Waalformaat heeft een afmeting van 10x21x5 cm en is verkrijgbaar in de kleur maasbruin. De metselstenen zijn kleur- en maatvast en in elke hoeveelheid verkrijgbaar. De maasbruine metselstenen van Rijswaard hebben een scherpe, hoekige vorm en een gelijkmatig oppervlak. Ze zijn veelzijdig inzetbaar voor verschillende bouwtoepassingen, zoals binnenmuren, buitenmuren en funderingen. Deze metselstenen zijn bijzonder geschikt voor het bouwen van schuren, uitbouwen, aanbouwen en buitengevels.
Sleiderink Hout & Bouwmaterialen heeft zich gespecialiseerd in het leveren van (grote) partijen gevelstenen vormbak door heel Nederland. Staat uw steentype er niet bij? Bel gerust en vraag naar de mogelijkheden. Naast vormbakstenen kunt u kiezen voor andere typen gevelstenen zoals handvormstenen of specials zoals bijvoorbeeld wasserstrich gevelstenen.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Maasbruin |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
