Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Premiton Plus SE XXS 40x80x4 is een hoogwaardige siertegel met slijtvaste deklaag uit het assortiment van RedSun. In tegenstelling tot de andere Premiton Plus-tegels heeft de SE-versie een wolkvormige kleurnuancering. Ook heeft deze tegel scherpe hoeken.
De Premiton Plus SE XXS 40x80x4 cm is geïmpregneerd, waardoor er minder vocht en vuil wordt opgenomen. Deze sierbestrating heeft geen facet (schuin aflopende randen), waardoor de tegels strak aansluiten. De Premiton Plus SE XXS is erg geschikt om te gebruiken voor uw terras of pad.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Premiton Plus SE XXS 40x80x4 cm |
| Afmeting | 40x80 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorst- en zoutbestendig, geïmpregneerd |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
