Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Palissade Stapelblok Splitton 12x12x50 cm is een getrommeld en gekloofd stapelblok van leverancier RedSun. Door de vier gekloofde zijden geeft het Palissade Stapelblok een robuuste sfeer aan je terras of tuin.
Met het Palissade Stapelblok Splitton 12x12x50 cm maak je een verhoging, bloembak of afscheiding in een handomdraai.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Palissade Stapelblok Splitton 12x12x50 cm |
| Afmeting | 12x12x50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Besteleenheid | Laag à 18 stuks |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Muurelementen en stapelblokken |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
