Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Traptrede 100x40x20 cm is een betonnen traptrede van ArtiStone. Deze karakteristieke stenen kunnen worden gebruikt voor het realiseren van fraaie verhogingen in je tuin. De traptredes kunnen perfect gecombineerd worden met de andere producten uit ons Oud Hollandse assortiment, waardoor je een consistente kleur en structuur behoudt. Bovendien zijn de traptredes voorzien van een beschermlaag, waardoor ze eenvoudig te onderhouden zijn.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Traptrede 100x40x20 cm |
| Afmeting | 100x40x20 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Dikte | 20 cm |
| Gewicht | 181 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Traptrede |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Gewapend |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
