Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Traptrede 100x37x15 cm is karakteristieke traptrede vervaardigd door ArtiStone. Met deze trede maak je gemakkelijk prachtige hoogteverschillen in je tuin en creëer je een unieke dynamiek. Daarnaast zijn ze perfect te combineren met de andere producten uit ons Oud Hollandse assortiment, waardoor je zeker bent van één strakke stijl. Dankzij de extra beschermlaag wordt de kans op vuil en mos verminderd, wat het onderhoud zeer eenvoudig maakt.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Traptrede 100x37x15 cm |
| Afmeting | 100x37x15 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Gewicht | 126 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Traptrede |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Gewapend |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
