De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 60x60x7 cm is een betonnen tuintegel van ArtiStone. Deze tegel kun je gebruiken voor het realiseren van een strak terrras, een stapstenen pad in grind of een oprit. Daarnaast kun je de tegel eenvoudig combineren met de andere formaten uit de Oud Hollandse serie voor een unieke uitstraling. Bovendien is de tegel afgewerkt met een beschermende laag, wat ervoor zorgt dat vuil en mos minder snel blijven kleven. Je kunt kiezen uit vijf verschillende afwerkingen.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 60x60x7 cm |
| Afmeting | 60x60x7 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
