Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 240x60x12 cm is een prachtige tegel met een breed scala aan toepassingsmogelijkheden. Deze tegel is ideaal voor het aanleggen van ruime moderne terrassen in halfsteens verband en voor het gebruik als oprittegel. Met zijn natuurlijke uitstraling voegt het een tijdloze charme toe aan elke tuin.
De tegels zijn voorzien van een open structuur met een gladde onderkant, wat zorgt voor een anti slip eigenschap en een stabiele plaatsing. Daarnaast zijn ze behandeld met een beschermende laag, waardoor ze vuil-, mos- en algwerend zijn. Dit maakt de tegel zeer onderhoudsvriendelijk.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 240x60x12 cm |
| Afmeting | 240x60x12 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 391 kg |
| Aantal per m² | 0,70 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
