De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Tegel 240x120x12 cm is een grootformaat tegel van ArtiStone die je tuin een luxe uitstraling geeft. Deze tegels hebben een open structuur met een gladde onderzijde, wat zorgt voor een stevige grip en een stabiele plaatsing. Bovendien zijn ze behandeld met een beschermende laag, waardoor ze vuil-, mos- en algwerend zijn. Dit maakt ze zeer onderhoudsvriendelijk, waardoor ze hun uitstraling behouden met minimale inspanning.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 240x120x12 cm |
| Afmeting | 240x120x12 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 782 kg |
| Aantal per m² | 0,35 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
