Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 120x60x7 cm is niet alleen een fraaie tuintegel, maar ook een veelzijdige keuze voor tuinen. De unieke open structuur, met zichtbare gaatjes in het opppervlak, voegt een charmant karakter toe aan elke tuin. Door de gelijke structuur in het Oud Hollandse assortiment kun je eindeloos variëren en een samenhangend ontwerp realiseren. Bovendien is de tegel verkrijgbaar in diverse afwerkingen.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 120x60x7 cm |
| Afmeting | 120x60x7 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
