De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 120x120x7 cm van ArtiStone is een grootformaat tegel die je tuin een luxe en ruimtelijke uitstraling geeft. Deze tegel is ideaal voor het creëren van een ruimtelijk terras, een grote trap of oprit. Bovendien betekenen grote tegels minder voegen, waardoor er minder ruimte is voor onkruid. De extra beschermlaag zorgt ervoor dat vuil minder snel blijft vastzitten op de tegel, wat het onderhoud eenvoudig maakt. Bovendien kun je de Oud Hollandse tegels combineren voor eendezelfde structuur en een uniforme uitstraling.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 120x120x7 cm |
| Afmeting | 120x120x7 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
