Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Stapelelement 75x15 cm is een muurelement geproduceerd door ArtiStone. Met deze steen kun je eenvoudig muren, borders, opsluitingen en zelfs palissades realiseren wanneer verticaal gebruikt. Daarnaast heeft het stapelelement een open structuur met een gladde onderzijde. Deze stenen zorgen voor een oud hollandse uitstraling in je tuin. Je kunt deze steen bestellen in vier verschillende afwerkingen.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Stapelelement 75x15 cm |
| Afmeting | 75x15 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Gewicht | 38 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Gewapend |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
