Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Oud Hollandse Stapelelement 100x20x20 cm is een steen vervaardigd door ArtiStone. Het is een veelzijdige oplossing voor het creëren van muren, borders en zelfs palissades wanneer verticaal geplaatst. De steen heeft een karakteristieke uitstraling en een open structuur. Bovendien is het voorzien van een beschermlaag, wat de kans op vuil en mos verminderd.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Stapelelement 100x20x20 cm |
| Afmeting | 100x20x20 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 20 cm |
| Gewicht | 90 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Gewapend |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
