Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het oud Hollandse Stapelelement 100x20x12 cm is een betonnen stapelblok van ArtiStone. Met deze stenen realiseer je muren, borders en ook palissades wanneer verticaal geplaatst. Daarnaast kun je deze stapelblokken perfect combineren met onze andere producten uit het Oud Hollandse assortiment voor een uniforme stijl. Bovendien zijn de stapelementen voorzien van een beschermlaag, waardoor ze gemakkelijk te onderhouden zijn.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Stapelelement 100x20 cm |
| Afmeting | 100x20 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 54 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Gewapend |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
