Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Nelissen Obscuro Handvorm Waalformaat zijn metselstenen in diverse bruin- en zwarttinten. Een van de betekenissen van het woord 'obscuro' is dan ook donker. Hierdoor zijn deze stenen onder andere erg geschikt voor het realiseren van een gevel met een modern uiterlijk. Strak en minimalistisch zijn kernwoorden die passen bij de stijl van Nelissen Obscuro gevelstenen.
Deze metselstenen in Handvorm Waalformaat zijn beschikbaar in diverse kleuren. Om eerst de kleur goed te kunnen beoordelen, bestelt u een monsterdoos waar 4 stenen in zitten. Sluit de kleur aan bij uw woonwensen? Bestel dan het benodigde aantal stenen alsnog via onze website!
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Obscuro Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 22 N/mm² |
| Fabriek | Nelissen Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!