Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Nelissen Grigio Handvorm Waalformaat zijn metselstenen die onder andere geschikt zijn voor het realiseren van moderne woningen. Met zijn subtiele kleuren is de Nelissen Grigio baksteen de goede keuze voor een strak afgewerkte gevel. De stenen zijn uitgevoerd in Waalformaat; de in Nederland meest gebruikte afmeting van gevelstenen. U heeft de keuze uit diverse kleuren. Om zeker te weten of u de juiste kleur voor ogen heeft, bestelt u eerst een monsterdoos.
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Grigio Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 22 N/mm² |
| Fabriek | Nelissen Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!