Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Natura 10x30x6 cm is een dikformaat steen die met zijn strakke uitstraling zich perfect leent als bestrating voor bijvoorbeeld opritten, parkeerplaatsen of tuinbestrating. Dankzij de hoge kleurvastheid en de granulaat deklaag geeft deze steen een fraaie uitstraling aan je bestrating. De stenen zijn 2 keer geïmpregneerd en zijn daarom waterafstotend. Deze betonnen sierbestrating wordt met name gebruikt voor tuinpaden, terrassen, parkeerplaatsen en opritten. Deze stenen hebben een dikte van 6 cm en zijn niet voorzien van een facetrand.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Natura 10x30x6 cm |
| Afmeting | 10x30x6 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 129 kg per m² |
| Besteleenheid | 1,2 m² |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, tuinpad, oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
