Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Tuile du Nord 44 Ventilatiepan is één van de vele hulpstukken binnen de Tuile du Nord 44 serie van Wienerberger. Deze ventilatiepan heeft een esthetische verbetering gekregen, waardoor het rooster nauwelijks zichtbaar is vanaf de straatkant. Hierdoor kun je het ventilatierooster heel mooi wegwerken in het pannendak. De vorige versie van deze ventilatiepan had een opvallende knobbel met vijf openingen, waardoor deze pan erg opviel in het pannendak. Door de smalle opening van deze vernieuwde pan is het ook mogelijk bevestigingsbeugels voor zonnepanelen aan het dakbeschot te monteren.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Tuile du Nord 44 |
| Dekkende breedte | 232 mm |
| Latafstand | 248 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 1,91 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
