Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Standard Mulden Ventilatiepan kan wel eens erg van pas komen als je houtrot onder het pannendak wilt voorkomen. Dit hulpstuk komt voort uit de Standard Mulden serie van Wienerberger, welke bekend staan om de twee markante goten in de pan. Doordat deze pan voorzien is van een rooster kan vocht naar buiten verdampen, waardoor het rotten van het dakbeschot wordt vermeden. Daarnaast maakt deze ventilatiepan je dak ook nog eens stormbestendiger, doordat de bovendruk onder de pannen wordt opgeheven.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Standard Mulden |
| Dekkende breedte | 210 mm |
| Latafstand | 336 - 347 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 3,43 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
