Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Madura Ventilatiepan heeft een venieuwd ontwerp verkregen met verbeterde producteigenschappen. Net zoals de andere ventilatiepannen uit de diverse series van Wienerberger, voorkomt deze ventilatiepan houtrot. Doordat deze pan een opening naar buiten heeft, is het mogelijk vocht naar buiten te laten ontsnappen. Zo wordt houtrot bij het dakbeschot en gordingen voorkomen. Deze pan heeft een rooster waardoor vuil en ongedierte niet naar binnen kunnnen dringen. Door het verbeterde esthetische ontwerp is het rooster nauwelijks zichtbaar en heeft het, qua uiterlijk alles weg van de reguliere Madura dakpan.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Madura |
| Dekkende breedte | 234 - 240 mm |
| Latafstand | 335 - 370 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 3,85 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
