Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Koramic Madura is een holle dakpan van Wienerberger.Koramic Dakpannen kennen holle en vlakke varianten, die allen een perfecte waterafvoer garanderen. Elk model heeft zijn eigen technische en esthetische karakteristieken, waardoor er voor elke dakvorm een passende dakpan te vinden is. Om het dak fraai en functioneel af te werken zijn er completerende hulpstukken.
Wil je alles in één keer regelen voor jouw dak? Bekijk de bijbehorende hulpstukken.
De Koramic Madura is een grootformaat keramische holle pan met een licht gebogen goot. Daar dit panmodel modulair verwerkbaar is leent het zich uitstekend voor zowel renovatie als grootschalige (project)bouw. Het grootformaat en de variabele verwerking maakt de Koramic Madura zeer snel verwerkbaar.
Koramic Madura is een serie die bestaat uit 9 verschillende kleuren. Voor elk van deze kleuren is ook een bijpassende hulpstuk in dezelfde kleur verkrijgbaar.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Madura |
| Aantal per m² | 11,3 - 12,8 stuks |
| Dekkende breedte | 234 - 240 mm |
| Latafstand | 335 - 370 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Hol |
| Afmeting | 457 x 287 mm |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 3,55 kg per dakpan |
| Verpakkingsinhoud | 40 stuks per streng |
| Garantie | 30 jaar garantie |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!