
Kilgoot op rol Kunststof 460 mm x 10 m¹ Zwart
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Voorkomt lekkages en waterschade; zorgt voor een optimale waterafvoer op je dak
- Eenvoudig te verwerken; makkelijk op maat te snijden en flexibel materiaal
- Strakke afwerking; naadloze aansluiting zonder zichtbare overlappingen of naden
- Vereist jaarlijks onderhoud wegens bladvorming en vuilophoping
Omschrijving
De Kilgoot op rol Kunststof 460 mm x 10 m¹ Zwart zorgt ervoor dat regenwater wordt opgevangen en afgevoerd richting de goot of regenpijp. Het is een belangrijk hulpstuk dat gebruikt wordt op de plek waar twee dakvlakken in een binnenhoek samenkomen. Zonder kilgoot zou het water ongecontroleerd kunnen weglopen, wat lekkages of schade aan de dakconstructie kan veroorzaken. Deze rol is 460 mm breed, 10 meter lang en weegt 45 kg. De kilgoot is gemaakt van flexibel PVC, waardoor het eenvoudig te vormen en snel te monteren is. Bovendien kun je de rol eenvoudig op maat maken met een schaar of mes.
Kenmerken van de Kilgoot op rol Kunststof 460 mm x 10 m¹ Zwart
- Vervaardigd uit hoogwaardig en flexibel PVC.
- Eenvoudig op maat te maken met een schaar of mes.
- De rol is 460 mm breed.
- De rol is 10 meter lang.
- De rol weegt 45 kg.
Specificaties
| Merk | Nedsale |
|---|---|
| Type | Kilgoot op rol |
| Afmeting | 460 mm x 10 m¹ |
| Lengte | 10 m¹ |
| Breedte | 460 mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Materiaal | Zacht PVC |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Waterafvoer tussen twee naar binnen gerichte dakvlakken |
| EAN artikelnummer | 4024815060499 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
