De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Keramische tegels DUE 60x60x2 cm zijn dunne tegels die gebruikt kunnen worden voor terrassen en tuinen. Dankzij de dikte van 2 centimeter zijn deze tegels zeer licht in gewicht, daardoor zijn ze ook toepasbaar op balkons. Doordat deze keramische 60x60 tegels gerectificeerd zijn hebben ze een uniforme, kaarsrechte afmeting. Deze tegels zijn keihard en hebben een chique uitstraling. Keramische tegels zijn kleur- en krasvast, vorstbestendig, nemen geen vocht op en zijn eenvoudig om schoon te houden. Doordat de tegels anti-slip zijn, kunnen ze ook gebruikt worden bij de aanleg langs (buiten) zwembaden en sauna's. Deze keramische tegels voor buiten van 60x60x2 cm zijn daarnaast verkrijgbaar in veel diverse kleuren, waardoor je altijd een tegel vind die past bij jouw wensen.
Bij het bestellen van deze keramische tegels voor buiten van 60x60x2 cm krijg je waarschijnlijk te maken met een 'zaagverlies'. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen om problemen te voorkomen. Lees hier meer over in ons verwerkingsadvies.
Goed om te weten: de keramische tegels voor buiten van 60x60x2 leg je anders dan bijvoorbeeld een betonnen tuintegel. We raden het daarom aan om deze tegels te laten leggen door vakmensen. Wil je toch zelf aan de slag gaan? Lees dan het kennisbankartikel over keramische tegels leggen.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Keramische tegels DUE |
| Afmeting | 60x60x2 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 50 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.72 m² |
| Materiaal | Keramiek |
| Afwerking | Gerectificeerd |
| Toepassing | Terras, tuin, balkon |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, kleurvast, krasvrij, vorstbestendig, anti-slip |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
