Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Keramische Tegels DUE 30x120x2 cm kunnen in terrassen en in tuinen worden geplaatst. Door het lichte gewicht zijn ze ook geschikt voor balkons. Deze Keramische tegels zijn gerectificeerd, daardoor zijn de randen kaarsrecht. Doordat de Keramische tegels keihard zijn, zijn ze krasvast. Ook zijn ze vorstbestendig, onderhoudsarm, en kleurvast. Omdat de tegels anti-slip zijn gemaakt is de kans om uit te glijden minimaal en kunnen de tegels ook rondom (buiten) zwembaden of in sauna's gelegd worden.
Bij het bestellen van een Keramische tegel moet je rekening houden met een zogenoemd ‘zaagverlies’. Dit is afhankelijk van de legsituatie en het legpatroon. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen. Lees er hier meer over in ons verwerkingsadvies.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Keramische tegels DUE |
| Afmeting | 30x120x2 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 50 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.72 m² |
| Materiaal | Keramiek |
| Afwerking | Gerectificeerd |
| Toepassing | Terras, tuin, balkon |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, kleurvast, krasvrij, vorstbestendig, anti-slip |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
