Versnel het proces rondom het aanvragen van subsidie. Vind hier jouw isolatie meldcode!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

JACKOBOARD® Wapeningsband is zelfklevende wapeningsband bedoeld voor het afwerken van de naden tussen de JACKOBOARD® Plano platen. Deze band, dient te worden aangebracht op de naden van de platen in bijvoorbeeld badkamers, wat de stevigheid van de constructie bevordert. De band is 12,5 cm breed waarmee je de naden ruim kunt overbruggen. Hierdoor voorkom je scheuren in de afwerklaag, zoals bij tegelwanden.
| Merk | Jackon |
|---|---|
| Type | Wapeningsband |
| Afmeting | 125x25000 mm |
| Lengte | 25 m |
| Breedte | 125 mm |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Het afwerken van de naden van JACKOBOARD® elementen |
| EAN artikelnummer | 4025345102796 |
Versnel het proces rondom het aanvragen van subsidie. Vind hier jouw isolatie meldcode!
Drie veelgebruikte materialen voor vloeren en platte daken. Wanneer kies je voor welk product?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
