• Boven 2.000 gratis verzending
  • Al 40 jaar dé specialist
  • Alles onder één dak
★★★★★
★★★★★
Klanten geven ons een 9,2 uit 10
Incl BTW
Excl BTW

Glaswol 100mm

Geschikt voor diverse toepassingen!

Glaswol is een isolatiemateriaal dat zowel geschikt is voor warmte- als geluidsisolatie. Een multifunctioneel inzetbaar materiaal dus! Bij Sleiderink hebben we een groot aanbod glaswol in verschillende diktes. Op deze pagina tref je ons complete aanbod van glaswol 10 cm dik. Deze kun je inzetten voor verschillende isolatieprojecten. Denk bijvoorbeeld aan vloer-, dak-, houtskeletbouw- of spouwmuurisolatie. Naast dat glaswol van 10 cm dik een veelzijdig isolatiemateriaal is om mee te werken, beschikt het materiaal ook nog over een hoge isolatiewaarde.

Druk om carrousel over te slaan

4 artikelen

  • Zeer geschikt als geluidsisolatie!
    Knauf Acoustifit
    10/10 (2 Beoordelingen)
    Verkrijgbaar in 8 varianten
    Vanaf 2,98 per m²
    Vanaf 2,46 per m²
  • Ursa Ursaroll Glaswol Spijkerflensdeken
    Verkrijgbaar in 5 varianten
    Vanaf 5,96 per m²
    Vanaf 4,93 per m²
  • Palletvoordeel
    Knauf Acoustifit Palletvoordeel
    Verkrijgbaar in 8 varianten
    Vanaf 2,98 per m²
    Vanaf 2,46 per m²
  • Knauf Acoustifit - 100 mm - 1350x600 mm pak à 6,48 m² Rd 2,70 m² K/W
    100 mm
    Knauf Acoustifit - 100 mm - 1350x600 mm pak à 6,48 m² Rd 2,70 m² K/W
    Nu 6,54 per m²
    Nu 5,40 per m²
    Prijs gebaseerd op 181,44 m2

4 artikelen

Laden...

Kenmerken Glaswol 100mm

Goede isolatiewaarde van 2,7 m2 K/W Dikkere isolatie dan bijvoorbeeld EPS en PIR
Licht van gewicht Materiaal is irriterend voor huid en luchtwegen
Eenvoudig te verwerken    
Onbrandbaar    
Geschikt voor veel toepassingen    
Thermisch, akoestisch en brandwerend    

 

Glaswol 100mm: perfect voor akoestische en thermische isolatie

Bij het gebruik van glaswol 10 cm dik als isolatiemateriaal profiteer je van verschillende voordelen. De minerale wol is flexibel, waardoor deze eenvoudig te bewerken is. Met een isolatiemes snijd je snel en gemakkelijk de juiste formaten af. Naast de flexibiliteit beschikt 100mm glaswol over Brandklasse A1. Het isolatiemateriaal is hierdoor onbrandbaar en veilig te gebruiken.

De glaswol 100mm van Sleiderink voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen, waardoor het een gezonde binnenluchtkwaliteit garandeert. Glaswol is milieuvriendelijk en ongevoelig voor water en vocht. Schimmels krijgen hierdoor geen kans om zich te nestelen in het materiaal. Maar het belangrijkste: de isolatiewaarde van glaswol 100mm is hoog. De R-waarde van glaswol van 10 cm schommelt namelijk tussen de 2,5 – 3,0 m2K/W (afhankelijk van het soort). Hierdoor is het materiaal perfect te gebruiken voor akoestische en thermische isolatie.

Welk glaswol isolatie 10 cm bieden wij aan?

Sleiderink heeft Knauf Acoustifit glaswol isolatie van 100mm in het assortiment. Knauf Acoustifit zorgt voor een uitstekende geluidreducerende werking. Verwerk de plaat als isolatie van hellende daken of gebruik ze in scheidingswanden en plafonds met liggers of metalen staanders. Wil je weten welk glaswol het meest geschikt is voor jouw isolatieproject? Neem dan gerust contact op met onze isolatiespecialisten. Zij vertellen je daar graag meer over!

Glaswol 100mm kopen bij Sleiderink!

Voor het kopen van glaswol 100mm helpen wij je graag verder! Niet alleen voor isolatiematerialen, maar ook voor isolatie toebehoren kun je bij ons terecht. Hierdoor zijn wij jouw webshop voor het complete isolatieproject. Bij ons ben je gegarandeerd van scherpe prijzen en een uitstekende service.

Selecteer de glaswol 10 cm dik, vul de juiste formaten in en binnen twee à drie werkdagen kun de glaswol al op het afleveradres verwachten. Koop dus nu glaswol 10 cm dik bij Sleiderink: dé groothandel in hout en bouwmaterialen!

Heb je nog vragen?

Wil je meer informatie over glaswol 100mm of het gebruik van de platen? Onze productspecialisten beantwoorden graag al jouw vragen en geven persoonlijk advies. Iedere werkdag zijn ze bereikbaar op 0541-354444. Ook kun ons online contactformulier invullen. We horen graag van je!

Bekijk ook onze andere glaswol diktes!

Glaswol 60mm Glaswol 70mm Glaswol 80mm Glaswol 120mm
Glaswol 140mm Glaswol 150mm Glaswol 160mm Glaswol 170mm
Glaswol 180mm Glaswol 220mm