Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Infinito Comfort 30x20x6 cm is een betontegel van Marlux. Dankzij zijn Hydro-M afwerking neemt deze tegel minimaal water op, waardoor kalkuitbloei en vergroening worden verminderd. Door de verminderde wateropname nemen de tegels ook minder vuil op, wat zorgt voor eenvoudig onderhoud. Met zijn zachte oppervlak, strakke randen en robuuste uitstraling geeft deze tegel het terras en oprit een strakke uitstraling.
De tegel is per laag te verkijgen van 12 stuks.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Infinito Comfort 30x20x6 cm |
| Afmeting | 30x20x6 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Tuinpad en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!