
Hardhouten Glaslat E1 17x15 mm
Productinformatie
Omschrijving
Deze Hardhouten Glaslat E1 17x15 mm - 460/490 centimeter heeft een lengte van 4,6 meter, een dikte van 19 millimeter en een hoogte van 15 millimeter. Glaslatten worden met name gebruikt voor het vasthouden van glazen platen of panelen van andere materialen. Zowel binnenshuis als buitenshuis is hij te gebruiken. De bovenzijde loopt schuin af om de afwatering te bevorderen. De Meranti glaslat E1 is wit gegrond en gemakkelijk op maat te zagen. De vorm is gelijk aan die van de hardhouten Glaslat E2. De E1 is 4 millimeter minder breed.
Let er goed op dat je de glaslat op de goede manier tegen de plaat bevestigd en ook het juiste materiaal kiest. Dit zorgt voor een betere isolatie in de ruimte. Ook is dit belangrijk voor de kwaliteit van de hardhouten glaslat.
Kenmerken Hardhouten Glaslat E1 17x15 mm
Deze glaslat is 17 millimeter hoog, 15 millimeter breed en 460/490 centimeter lang. Het product is gemaakt van Meranti Hardhout.
Specificaties
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Materiaal | Hardhout |
| Kleur | Wit gegrond |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 17 mm |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
