
Fortalit Kunststof Rabat
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Voorzien van hoogwaardige Renolit folie
- UV bestendig
- Eenvoudige verwerking
- Onderhoudsarm
- Niet overschilderbaar
Omschrijving
Fortalit Kunststof Rabat wordt gebruikt voor het bekleden van de gevel, maar kan ook worden toegepast bij het bekleden van dakranden, dakkapellen, carports en luifels. Deze kunststof rabatdelen onderscheiden zich door de goede prijs-kwaliteitverhouding en zijn volledig recyclebaar. De panelen zijn met een afmeting van 6000x150 mm extra breed, waardoor je minder geveldelen nodig hebt om de gevel te bekleden. De Fortalit rabatdelen zijn in diverse kleuren verkrijgbaar en te combineren met vele hulpprofielen.
Kenmerken Fortalit Kunststof Rabat
- Onderhoudsarm;
- UV-bestendig;
- Duurzaam;
- Eenvoudig te monteren.
Let op: voor de bevestiging dienen de Fortalit schroeven gebruikt te worden, anders vervalt de garantie.
Specificaties
| Merk | Fortalit |
|---|---|
| Type | Kunststof Rabat |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Dikte | 17 mm |
| Oppervlakte | 0,9 m² per paneel |
| Brandklasse | C |
| Verpakkingsinhoud | 1 paneel |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Fortalit: Gratis verzending vanaf € 700,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg




