Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Eliton Supreme Linea 20x30x6 cm is een hoogwaardige siertegel, voorzien van minifacet (schuin aflopende randen) en afstandhouders. Deze sierbetrating is gehydrofobeerd en geïmpregneerd. Doordat het oppervlak van de Eliton Supreme Linea 20x30x6 cm is bewerkt met rvs kogeltjes, heeft de tegel het uiterlijk van natuursteen. De siertegel, geschikt voor uw pad of terras, is bewerkt met roterende borstels waardoor het een sterke kleur en een zacht aanvoelend oppervlak heeft.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Eliton Supreme Linea |
| Afmeting | 20x30 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorst- en zoutbestendig |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
