Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Premiton Linea 20x30x6 cm is hoogwaardige, rechthoekige bestrating, erg geschikt om te gebruiken voor uw terras of tuinpad. Deze steen is afgewerkt met een hoogwaardige, slijtvaste deklaag waardoor hij zeer hoog staat aangeschreven. De Premiton Linea 20x30x6 cm is vorst- en zoutbestendig en heeft een onderhoudsvriendelijk karakter.
De Premiton Linea 20x30x6 cm heeft aan de zijkanten afstandhouders van 1,5 mm breed. Ook lopen de zijkanten van het oppervlak iets schuin af (facet).
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Premiton Linea 20x30x6 cm |
| Afmeting | 20x30x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorst- en zoutbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
