Beide verwerkingstechnieken hebben zowel voor- als nadelen. Ontdek welke techniek geschikt is voor jouw toepassing!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Bia Grindbetonblokken 10/19 VW - 290x100x190 mm zijn bestemd voor dragende en niet-dragende binnen- en buitenmuren. Een grindbetonblok is geschikt voor volle muren, buitenspouwbladen, schoorstenen, spouwmuren, scheidingsmuren, keermuren en funderingsmuren. Daarnaast zijn betonblokken uitermate geschikt voor complete uitbouwen, garages en borders. Door de goede kwaliteit en de hoge draagkracht net als snelbouwblokken zijn de mogelijkheden eindeloos. Dit betonblok bestaat uit zand, cement en grind. Grindbetonblokken geven bescherming tegen brand en kunnen bijdragen aan thermische isolatie en akoestische isolatie. Door de goede grip zijn deze betonblokken makkelijk hanteerbaar en ideaal om mee te werken. Houd rekening met eventueel breuk- en snijverlies.
| Merk | BIA Beton |
|---|---|
| Type | Grindbetonblokken 10/19 VW |
| Kleur | Grijs |
| Verbruik | Liter specie per m² met stootvoeg excl. 25% morsverlies: 12.2 liter. Liter specie per m² zonder stootvoeg excl. 25% morsverlies: 9.1 liter |
| Druksterkte | 20 N/mm2 |
| Afmeting | 290x100x190 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 290 mm |
| Gewicht | 10,6 kg |
| Verpakkingsinhoud | 27 stuks per laag (er gaan ongeveer 17 stuks in een m²) |
| Toepassing | Binnen en buitenmuren |
| Materiaal | Basis materiaal: zand, cement en grind |
| Kenmerken | Vorst-dooi weerstand, vochtgedrag, waterdampdoorlatendheid |
| Keurmerk | KOMO gecertificieerd |
Beide verwerkingstechnieken hebben zowel voor- als nadelen. Ontdek welke techniek geschikt is voor jouw toepassing!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
