Beide verwerkingstechnieken hebben zowel voor- als nadelen. Ontdek welke techniek geschikt is voor jouw toepassing!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Bia Grindbetonsteen Amstelformaat VW - 210x100x72 mm is geschikt voor dragende wanden en spouwmuren, zoals veelal toegepast in de bouw. Dankzij het praktische formaat zijn de stenen eenvoudig te hanteren en verwerken. Deze grindbetonstenen, ook wel snelbouwstenen genoemd, zijn ideaal voor het bouwen van bijvoorbeeld garages. Ze kunnen verwerkt worden met specie of lijm, die vervolgens in de mortel worden aangebracht. Deze materialen zorgen voor een stevige afdichting, waardoor de stenen weerbestendig worden. Bovendien bieden de stenen uitstekende geluiddempende eigenschappen, wat ze ook geschikt maakt voor gebruik als scheidingswanden. Let bij gebruik op mogelijk breuk- en snijverlies.
| Merk | BIA Beton |
|---|---|
| Type | Grindbetonsteen Amstelformaat |
| Kleur | Grijs |
| Druksterkte | 20 N/mm2 |
| Afmeting | 210x100x72 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 2,7 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 180 stuks per laag |
| Toepassing | Binnen- en buitenmuren |
| Materiaal | Bestaat uit: zand, cement en grind |
| Kenmerken | Vorst-door weerstand, waterdampdoorlatendheid, afschuifhechtsterkte, buighechtsterkte |
| Keurmerk | KOMO gecertificieerd |
Beide verwerkingstechnieken hebben zowel voor- als nadelen. Ontdek welke techniek geschikt is voor jouw toepassing!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
