
Austria Slotklos t.b.v. Standaard 1200 Slotgat
Productinformatie
Omschrijving
Het Austria Slotklos t.b.v. Standaard 1200 Slotgat kun je in bestaande slotgatboringen lijmen voor een nette afwerking van je schuifdeur. Deze slotklos wordt gebruikt om een slotgat op te vullen wanneer een slot niet benodigd is. Dit doe je bijvoorbeeld als je de deur als schuifdeur wilt gebruiken.
Kenmerken van Austria Slotklos t.b.v. Standaard 1200 Slotgat
- Materiaal: Hout
- Uitvoering: Standaard 1200 Slotgat
Specificaties
| Merk | Austria deuren |
|---|---|
| Model | Austria Slotklos t.b.v. Standaard 1200 Slotgat |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 260 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Afwerking | Hout |
| Toepassing | Schuifdeuren |
| EAN artikelnummer | 8712981735353 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Austria deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Austria deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
