Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Abbeystones Rijnformaat 15x5x7 cm zijn getrommelde betonstenen van Excluton. Deze klinkers worden gebruikt voor het creëren van een strak en duurzaam oprit, tuinpad of terras. De getrommelde bewerking geeft deze betonstenen een natuurlijke, rustieke uitstraling. Dankzij de diverse kleurnuances passen ze in vrijwel elke tuin. Bovendien zijn de stenen vorstbestendig en duurzaam geproduceerd.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Abbeystones Rijnformaat |
| Afmeting | 15x5x7 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Gewicht | 157 kg per m² |
| Aantal per m² | Circa 144 stuks per m² |
| Besteleenheid | 96 stuks (0,72 m²) |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Stroef, vorstbestendig |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
