Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

60Plus Soft Comfort 60x60x6 cm van Excluton is verkrijgbaar in de afmeting 60x60x6 cm. Dankzij de speciale behandeling zijn 60Plus Soft Comfort 60x60x6 cm tegels minder gevoelig voor alg en mos, waardoor ze er langer mooi uitzien. Bovendien zijn ze vorstbestendig en eenvoudig te reinigen. De fraaie kleur nuanceringen van deze 60x60 cm tuintegel geven een rustig en sfeervol beeld, welke in de meeste tuinstijlen uitstekend tot hun recht komen.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | 60Plus Soft Comfort |
| Afmeting | 60x60x6 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Soft comfort |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met coating |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
