
Woodies Ultimate 5x40 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate 5x40 Verzinkt (200 stuks) is een schroef waarmee je al jouw bouwbehoeften vervuld. Deze spaanplaatschroeven zijn speciaal ontworpen voor maximale sterkte en duurzaamheid. Deze houtschroeven zijn voorzien van een speciale coating die bestand is tegen corrosie en roest, waardoor langdurige prestaties verzekerd zijn. De schroeven hebben een superieure grijpkracht, waardoor ze geschikt zijn op verschillende oppervlakken. De schroeven worden veelal gebruikt bij bevestigen van hout en plaatmaterialen. Iedere doos bestaat uit 200 schroeven die perfect geschikt zijn voor allerlei timmerwerkzaamheden.
Kenmerken van de Woodies Ultimate 5x40 Verzinkt (200 stuks)
- De kop van de schroef is een verzonken kop
- Gebruik bitmaat T20 voor het indraaien van de schroef
- Ieder doosje schroeven beschikt over een bitje met bitmaat T25
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 40 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 40 mm |
| Draadlengte | 24 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61550371 |
| EAN artikelnummer | 8712061038749 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
