
Woodies Ultimate 4,5x60 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate 4,5x60 Verzinkt (200 stuks) is de schroef voor de professionele verwerker! Ze zijn zeer geschikt om, zonder voor te boren, in bijna iedere houtsoort verwerkt te worden. Deze schroeven worden voornamelijk gebruikt bij verbindingen van hout. Woodies schroeven zie je met name terug bij bevestigingen met plaatmateriaal en vuren hout. Woodies schroeven zijn verpakt in stevige dozen en de overzichtelijke etiketten zijn voorzien van alle benodigde informatie. Deze Woodies schroeven worden geleverd in verpakkingen met 200 stuks
Kenmerken van de Woodies Ultimate 4,5x60 Verzinkt (200 stuks)
- Gebruik bitmaat T20 voor het indraaien van de schroeven
- In iedere verpakking wordt een gratis bitje meegeleverd
- De schroefkop is een verzonken kop
- De schroef is voorzien van freesribben onder de kop, waardoor de schroeven beter verzinken
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 4,5 x 60 mm |
| Schroefdikte | 4,5 mm |
| Schroeflengte | 60 mm |
| Draadlengte | 35 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61545441 |
| EAN artikelnummer | 8712061038688 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
