Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Hunzebruin Handvorm Waalformaat is een bruine metselsteen met een authentieke uitstraling. Deze handvorm gevelsteen is voorzien van een fraaie nerfstructuur, waardoor elke steen er net iets anders uit ziet. Dit zorgt voor een gevel met een natuurlijke en levendige uitstraling. De bruine, aardse kleur en het ruwe oppervlak maken deze steen zeer geschikt voor een landelijke stijl en omgeving. Deze gevelstenen zijn geproduceerd met de focus op kwaliteit en hebben een hoge druksterkte. Hierdoor gaan ze jarenlang mee en blijven ze hun originele kleur goed behouden.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor slechts €25,-. Dit bedrag wordt in mindering gebracht bij een grotere bestelling. Zo kun je de gevelstenen in het echt bekijken voordat je definitief besluit.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Bruin |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,78 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18080 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
