Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Ruw 22x200 is een gezaagde plank die verder nog niet bewerkt is, waardoor de maat nog niet beinvloed is. De vurenhout maat 22x200 is bepaald in de zagerij en de plank is beschikbaar in verschillende lengtes.
Vuren Planken Ruw 22x200 worden voornamelijk gebruikt voor aftimmerwerkzaamheden en ander constructiewerk in de bouw. Er is geen enkele houtsoort in Nederland, waarvan zo’n groot scala aan kopmaten continu voorhanden is. Daarnaast kunnen we, als houthandel met eigen zagerij, iedere andere gewenste maat leveren door herzagen of schaven. Neem contact op met de productspecialist en vraag naar de mogelijkheden!
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Afwerking | Ruw |
| Bruto Kopmaat | 22x200 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Constructiewerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!