Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VELUX Tuimelvenster Solar GGU SK06 - 114x118 cm is zeer geschikt voor renovatie- en nieuwbouwprojecten. Dit dakraam zorgt voor frisse lucht en laat natuurlijk licht binnen. Door het kunststof materiaal is het zeer geschikt voor vochtige ruimtes, zoals badkamers. Deze solar variant werkt volledig draadloos en laadt zijn accu op met daglicht, ook bij bewolking en in de winter. Dankzij de ingebouwde regensensor sluit het raam automatisch bij neerslag. Bovendien is het dakraam elektrisch te bedienen via de meegeleverde wandschakelaar. Het gootstuk zal apart moeten worden aangeschaft. Daarnaast passen de renovatiegootstukken alleen bij ramen van VELUX die voor april 2001 zijn geproduceerd. Voor een waterdichte aansluiting van het VELUX tuimelvenster wordt een waterkerend manchet aanbevolen.

| Merk | VELUX |
|---|---|
| Type | GGU SK06 |
| Afmeting | 114x118 cm |
| Hoogte | 118 cm |
| Breedte | 114 cm |
| Toepassing | Dakraam |
| Afwerking | Wit kunststof |
| Materiaal | Kunststof |
| Kenmerken | Elektrisch bedienbaar, geïntegreerde regensensor |
Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
